ANHYDRITOVÉ LITÉ PODLAHY

Nechte si dodat anhydritové lité podlahy od profesionálu. Zaměření plochy podlah i odborné poradenství je u nás samozřejmostí

Anhyment anhydritová podlahová směs:

Základní vlastností anhydritové lité podlahy  je rovinatost a pevnost. Anhydritová lita podlaha je vhodná pod dlažbu, parkety, laminátovou podlahu, koberec, PVC, ... – všechny tyto povrchy vyžadují perfektně rovný a pevný podklad proto doporučujeme anhydritovou litu podlahu. Litý samonivelační potěr Anhyment tyto požadavky splňuje. Tvoří roznášecí desku podlahové konstrukce s rovinatostí povrchu 2mm na 2m. Přímo na jeho povrch se aplikují téměř všechny nášlapné vrstvy. Zvolte si sami vhodný typ Anhymentu  – na bázi anhydritu, nebo na bázi alfa sádry.

Použití anhydritové podlahové směsi:

Produkt anhyment je určen k vytváření vnitřních podlahových konstrukcí bez použití ocelové výztuže. Po vyliti anhydritové podlahy je možné aplikovat většinu nášlapných vrstev bez dodatečného vyrovnávání povrchu – stěrkování. Anhydritové lité podlahy je možné využít na všech typech staveb – rodinné domy, bytové domy, administrativní budovy, obchodní centra, nemocnice, školy a mnoho dalších. Anhydritové lité podlahy  je výhodné použit při rekonstrukcích i v novostavbách. Anhydritová lita podlaha  je velmi vhodná také pro zalití trubek podlahového vytápění.

Doprava anhydritové podlahové směsi:

Ve smluveném čase Vám objednaný druh a množství zavezeme na stavbu, kde jej složíme do vysoce výkonného dieselového čerpadla, které přistavíme včetně obsluhy. Anhydritová podlahová směs se dále čerpá gumovými hadicemi. Délka hadic může být až 200m v horizontálním směru nebo až 100m ve vertikálním směru.

Zpracování anhydritové podlahové směsi :

Čerstvou tekutou anhydritovou podlahovou směs čerpadlo přečerpá na určené místo, kde ji pracovníci velmi rychle zpracují do požadované roviny. Za den je tak možné nalít až 1500 m2 anhydridových podlah. Po skončení lití anhydritových podlah se zařízení ze stavby ihned odváží – zůstane po nás jen hotová podlaha, která je do 48 hodin pochozí!

Anhydritova-podlahova-smes

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Kontakt:

E-mail:  ivan.komisar@epicentrumhome.cz


Tel.: 777 561 925


Zvětšit mapu