DŘEVĚNÉ TŘÍVRSTVÉ PODLAHY

Dřevěné podlahy jsou klasikou z dobrého důvodu. Pokud jsou z kvalitního materiálu, dobře nainstalované a dostává se jim adekvátní péče, mohou vydržet celá staletí. Dřevěné podlahy jsou skvělou izolací a jsou příjemné na dotyk. Dále jsou antialergické (nezadržují v sobě prach), proto jsou ideálním řešením pro zákazníky právě s těmito problémy. Dá se snadno renovovat - poškozená prkna se dají jednotlivě vyndat a namísto nich se dají dát jednoduše nová. S tím souvisí i snadná údržba.

Samozřejmě nemůže vyjmenovat pouze výhody. Mezi největší nevýhody patří jejich cena. Dřevěné podlahy ovšem vydrží mnohem déle, než jiné typy podlah, proto se investice vyplatí. Dále není vhodné je kombinovat s podlahovým topením. Také nesmíte zapomínat, že dřevo je živý materiál a bude dále pracovat. Dřevěné podlahy také nemají rády vlhkost. Pokud má Vaše stavba problémy s vlhkostí, dřevěné podlahy opravdu nejsou nejlepším řešením.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně výhod, nevýhod či vhodnosti takovéhoto typu podlahy do Vašeho projektu, neváhejte se na nás obrátit. Naši zkušení zaměstnanci Vám rádi poradí.

Wooden

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Kontakt:

E-mail:  ivan.komisar@epicentrumhome.cz


Tel.: 777 561 925


Zvětšit mapu