VINYLOVÉ LEPENÉ PODLAHY

Vinylové podlahy jsou oblíbenou podlahovou krytinou dnešní doby. Vinyl je odolný materiál, který při správné péči, vydrží až 10 let. Ovšem záleží i na kvalitě a správné pokládce podlahy. Pokud si koupíte nekvalitní podlahu a ještě ji špatně položíte, nesmíte se divit, že její životnost bude mnohem kratší. Obecně při povrchovém poškození je možné vinylovou podlahu snadno opravit.

Vinylové podlahy jsou vhodné do všech typů interiérů a jsou k dostání v široké škále dekorů, které dokáží imitovat dřevo, dlaždice i kov. Výrobci jsou dnes schopni imitovat téměř jakýkoliv motiv, proto si můžete vybrat tu podlahu, která přesně vyhovuje Vašim potřebám.

Vinylová podlaha je zárověň jednou z nejlevněších variant podlahových krytin a vzhledem ke své dlouhověkosti se vyplatí. Dále není náročná na údržbu. K její údřžbě stačí opravdu je mokrý hadr. 

Vinylová podlaha byla navžena s myšlenkou komfortu zákazníka. Je na došlap příjemná a teplá, i bez podlahového topení.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně výhod, nevýhod či vhodnosti takovéhoto typu podlahy do Vašeho projektu, neváhejte se na nás obrátit. Naši zkušení zaměstnanci Vám rádi poradí.

Vinyl

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Kontakt:

E-mail:  ivan.komisar@epicentrumhome.cz


Tel.: 777 561 925


Zvětšit mapu